top of page

Šokoladinis Risotto

Pasaulyje yra 40000 ryžių rūšių. Išgirdus tokius skaičius neabejotinai kyla nuostaba, juk žinome ir naudojame kasdien tik kokias keturias.


Tiek kiek yra ryžių rūšių, tiek yra ir skirtingų patiekalų gaminamų iš jų. Paeljos, plovai, troškiniai, skrudinti užkandžiai. Tai yra puikus komponentas derantis prie gausybės patiekalų.


Vienas labiausiai pamėgtų iš ryžių gaminamų patiekalų yra risotto (daugiaryžis). Kiekvienas iš jūsų esate ragavęs vienokį ar kitokį iš Lombardijos (Italijoje) kilusio patiekalo variantą. Šiandien tikrai nemokysiu kaip pasigaminti tobulą risotto, nes šiandien jis toks ir nebus. Esame įpratę matyti risotto karšto užkandžio pavidalu ar karšto patiekalo sudedamąja dalimi, tačiau šįkart noriu pagaminti desertą.Šokoladinis risotto – tai vienas mano mėgstamų desertų šaltuoju metų laikų. Jei jį gaminčiau restorane, tai būtinai įdėčiau šiek tiek džiovinto čili pipiro aštrumui. Čili puikiai dera su juoduoju šokoladu, tačiau šiuo metu mano ragautojų auditorija yra su kiek kitokiais pageidavimais. Šiandien šokoladinį risotto gaminu su mangu.0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page