top of page

Duonos ir žaidimų

Šiais metais ruduo mus lepina puikiu oru, tačiau jis daug niūresnis nei buvę prieš tai. Besiklausydamas žinių apie virusus, suvaržymus ir kitus, neigiamai veikiančius dalykus, nejučia ieškai būdų kaip pakelti ūpą, kad neužsisukti rūškanoje kasdienybėje. Turbūt kiekvienas turi mėgstamą veiklą, kuri ne tik praskaidrina nuotaiką, bet suteikia bent akimirkai teigiamų jausmų pliūpsni. Turiu ir aš vieną, o gerai pagalvojus, turbūt ir ne vieną pomėgį, kuris atpalaiduoja mintis.


Ar gali būti geresnis būdas pakelti ūpą, jei ne ką tik iš pečiaus ištrauktos duonos kvapas? Ir nors įtemptas laikotarpis priverčiau mus rečiau pasimėgauti šviežiu sluoksniuotos tešlos rageliu ar kitu kepiniu kavinukėje ar kepyklėlėje, tačiau skirti kelias valandas masažuojant tešlą, šiuo metu pats tinkamiausias metas. Įkvėptas spalvotos gamtos ir noro nudžiuginti, nusprendžiau palepinti jus vienu paprastu, tačiau labai ypatingu duonos receptu.


Prieš keletą mėnesių dalinausi savo Focaccia receptu, o šiandien ant medinės lentelės jaukiai gula duona su džiovintomis alyvuogėmis, svogūnais ir kietuoju sūriu. Pasigaminti ją užtruks ne ilgiau nei klasikinę Itališką duoną, o ir ingredientus galite kaitalioti ir susikurti sau patinkantį duonos receptą.



0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page