Valentino kiaušiniai

Kiaušiniai, kiaušiniai, kiaušiniai. Pastaruosius penkis metus Lietuvą užvaldė tikra jų manija. Benedikto kiaušiniai su sūdyta lašiša ar šonine, geriausias „skramblo“ receptas ar tiesiog pats idealiausias virtas kiaušinis, o kur dar omletai. Receptų, kaip ir gamintojų, tikrai netrūskta, bet kartais tas pats per tą patį ima nusibosti. Šiandien ant pavarsdienoraščio stalo- kita kiaušinio pusė.


Receptas, kurį siūlau šiandien pasigaminti yra tikrai paprastas, o ir pasiruošti jį galima dieną ar dvi prieš ragaujant. Gaminant jį jokių įsipareigojimų kuriuo laiku skanauti jį– nėra. Patiekalas puikiai atrodys ant jūsų stalo tiek pusryčių, tiek vakarienės metu, o mėgautis juo galima tiek šaltu, tiek ką tik ištrauktą iš orkaitės. Taigi, jūsų dėmesiui sūrio pyragas.


Jei visuose pusryčių patiekaluose kiaušiniams į parankę būna įsikabinęs dar vienas ar kitas ingredientas, tai šiandien jie visi pakviesti į vieną šventę. Duona, pienas, grietinėlė, šoninė, sūris – panašu, kad laukia tikrai smagi puota.0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską