top of page

Valentino kiaušiniai

Kiaušiniai, kiaušiniai, kiaušiniai. Pastaruosius penkis metus Lietuvą užvaldė tikra jų manija. Benedikto kiaušiniai su sūdyta lašiša ar šonine, geriausias „skramblo“ receptas ar tiesiog pats idealiausias virtas kiaušinis, o kur dar omletai. Receptų, kaip ir gamintojų, tikrai netrūskta, bet kartais tas pats per tą patį ima nusibosti. Šiandien ant pavarsdienoraščio stalo- kita kiaušinio pusė.


Receptas, kurį siūlau šiandien pasigaminti yra tikrai paprastas, o ir pasiruošti jį galima dieną ar dvi prieš ragaujant. Gaminant jį jokių įsipareigojimų kuriuo laiku skanauti jį– nėra. Patiekalas puikiai atrodys ant jūsų stalo tiek pusryčių, tiek vakarienės metu, o mėgautis juo galima tiek šaltu, tiek ką tik ištrauktą iš orkaitės. Taigi, jūsų dėmesiui sūrio pyragas.


Jei visuose pusryčių patiekaluose kiaušiniams į parankę būna įsikabinęs dar vienas ar kitas ingredientas, tai šiandien jie visi pakviesti į vieną šventę. Duona, pienas, grietinėlė, šoninė, sūris – panašu, kad laukia tikrai smagi puota.0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page