Aukso žiedai

Tikriausiai esu toks ne vienintelis, kuris atvertęs kavinės ar restorano menu būtinai nuskanuoja užkandžių pasirinkimą. O netrukus jau skaičiuoju minutes, kol jie atkeliaus ant mano stalo. Tačiau visgi neretai tenka nusivilti atrodo paprastais ir net daug technikos nereikalaujančiais patiekalais.


Vienas iš patiekalų, kurį užsisakant kavinėje labiausiai permokame – kepta duona, bet šiandien tikrai neketinu pasakoti kaip pasigaminti šį „gurmanišką atradimą“, bet labai noriu pasidalinti receptais tų užkandžių, už kuriuos restorane teks pakloti tikrai ne vieną eurą.


Ant pavarsdienoraščio stalo gula traškūs ir greitai išnykstantys burnoje svogūnų žiedais. Šis paprastai paruošiamas užkandis, pažadu, tikrai nepaliks abejingų. Pasigaminti jį užtruks iki 10 minučių. Pats laikas iš širdies paašaroti, juk sako kartais sveika, net jei tos ašaros ir ištrykšta tik tada, kai pjaustom svogūnus.Naudodamiesi šiuo receptu galite pasigaminti ir mocarelos sūrio rutuliukus. Vienintelis pasiūlymas, kurį turėtumėte įsiminti – pasirinkite gerą, kokybišką sūrį, o ne eilinę lietuvišką picarelą ar zorzuelą. Dar vienas svarbus dalykas – neperkepti sūrio rutuliukų, juk ruošiatės juos valgyti, o ne tenisą žaisti, o patys skaniausi jie būna minkšti ir su tįstančiu sūrio įdaru.0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską