top of page

 Laikai keičiasi, kaip ir keičiasi būdai, kurias vienas kitam perduodame savo patirtį. Gerai, kad tai darome jau ne rašydami plunksna popieriuje ir kai jau ateina paskutinioji, sugniaužę rankose savo receptus paliekame patikimiausiems. Visų pirma, savo patirtimi dalinamės komandose, nes tai tikrai yra ir sėkmės receptas, paskui kiekvienas įsideda labiausiai tinkančius sau į stalčiukus, laikui bėgant panaudojame ir perduodame toliau. Dabar pasaulis dalinasi. Ne veltui, gyvename Facebook, intagramo pasaulyje. Šiandien, norimo produkto sudėtį, greičiau sužinome suvedus jo pavadinimą į google, nei nueidami iki šaldytuvo, kuriame jis stovi, kad pažiūrėtume į pakuotę.

 Kulinarijos pasaulis šiuo metu išgyvena aukso amžių. Daugelio nuomone maisto ruošimas dabar tampa menu. Taip pat ir virtuvės šefai nebėra tamsieji riteriai, kurių niekas nemato, nekreipia dėmesio, kurie lieka kažkur giliai virtuvėse kovoti savo mūšius. Dabar šefas yra ir mokytojas, ir patarėjas, ir kūrybininkas. Šefas yra žmogus, kuris turi nustebinti, būti lyderis ir sudominti visus, pritraukti auditorijas.

 Pabandysiu pasidalinti savo patirtimi, kurią pavyko sukaupti kulinarijos pasaulyje. Receptai, gaminimo būdai, technika, atradimai, kurie mane nustebina, yra net tokių, kurie stebina ne mažiau, nei vaiką, kuris pirmą kartą aplanko zoologijos sodą. Šiame skyriuje atsiras tai, kas man aktualu, įdomu, pavyko ar nepavyko.

bottom of page