top of page

Škotiškas kiaušinis

Velykos prabėgo, tačiau spėju, ne pas mane vieną šaldytuvo lentynoje liko keli visomis pavasario spalvomis išdažyti margučiai. Ar suvalgyti dar vieną povelykinį kiaušinį pusrytukui? Matyt, kiekvienam iškyla tokia šių dienų aktualija, nuo kurios jau darosi negera, nes kiek gi galima tuos kiaušinius valgyti? Kita vertus, į šiukšlių dėžę visada spėsime juos sudėti, o jei dar esame kiek atsakingesni ir žvelgiame į tvarią ateitį, taip pasielgti tikrai nekils rankos. Šiandien pavarsdienorastis su jumis nori pasidalinti keliomis idėjomis, kaip virtą kiaušinį prikelti antram gyvenimui.


Šį patiekalą pirmą kartą teko paragauti savo karjeros pradžioje darbuojantis Škotijos restoranuose. Scotch egg arba lietuviškai - Škotiškas kiaušinis. Vos kelios minutės ir jūsų kiaušiniai įgaus kitą veidą, o patiekalu galima bus mėgautis ne tik per pusryčius, bet ir pietų metu.


Judam toliau - jums noriu pasiūlyti dar porą paprastų būdų jau virto kiaušinio panaudojimui. Vienas jų - marinuotas kiaušinis. Taip pat prieš kelias savaites dalinausi su jumis vienu receptu, kuris nustebins tikrai ne vieną - duona su kiaušiniais (Boba su kiaušais). Tikiuosi, jau pasirinkote, kur sunaudosite savo užsilikusius Velykų margučius. Visi receptai leis kuo skaniausiai jais dar kartą pasimėgauti.


0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page