top of page

Pavasarėja - arba Negroni Camembert

Prieš kelias savaites su jumis dalinausi paslaptimis, kaip taisyklingai susipjaustyti sūrius, kad pajusti visus jų teikiamus malonumus. Dar kiek anksčiau rašiau apie tai, ką turime žinoti valgydami šį meno kūrinį. Šiandien atėjo laikas pagaminti paprastus, tačiau tikrai ne prastus receptus, kurių pagrindiniu herojumi taps Camembert tipo sūris.


Camembert – tai drėgnas ir minkštas karvės pieno sūris. Pirmą kartą pagamintas XVIII amžiaus pabaigoje Kamambere, Normandijoje, šiaurės Prancūzijoje. Savo konsistencija ir skoniu primena Bri sūrį, kuris yra iš Bri regiono Prancūzijoje.


Abu receptus pasigaminti nekils didelių sunkumų, tačiau jais nustebinsite ne vieną į svečius užsukusį draugą ar giminaitį. Pirmasis - tai Camembert sūris marinuotas Negroni kokteilyje su Brioche duonos plutele ir karamelizuotais graikiškais riešutais. Vienu žodžiu – įspūdinga. Vos 10 minučių ir jau patys galėsite juo mėgautis. Antrasis – tiesiog šiek tiek meilės, prieskonių ir kelios minutės orkaitėje. Neriam žemyn!0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page