top of page

Sūrio kroketai iš traškučių likučių

Traškučiai – populiarus užkandis, o taip pat ir neatskiriamas svečias draugų susibėgimuose namuose. Daug galvoti nereikia. Praplėšei „poką“ ir suleidai nagus. Futbolas, krepšinis ar "bajevykas", jie bet kuriai progai suras savo gerbėjų. Skonių jūroje pasiklys taip pat ne vienas. Nuo įprastinių gardintų druska iki įmantrių su trumų aromatais ar net pavadinimais, kuriuos garsiai įvardinti savo rašinėliuose gėda net ir Pavarsdienorasčiui.


Šiandien nusprendžiau su jumis pasidalinti receptu, kuriame pirmu smuiku groja ne traškučiai, o tai kas iš jų liko - trupiniai. Šiam patiekalui galite naudoti įvairius traškučius, o aš pasigaminau iš likusių tortilijų traškučių, kurie dažnai atsiduria mano pirkinių krepšyje. Kelios sūrio rūšys, skrudinti riešutai ir ant jūsų stalo puikus "snaksas", kuris mano manymu, puikiai tiktų net ir "kabakams", kurie savo svečiams siūlo šaldytus pusfabrikačius. Paprastai, greitai ir tvariai.Panaudoti likučiai:


Traškučių likučiai

Užsilikęs sūris


Sūrio kroketai su traškučių likučiais


Traškučių likučiai - 50-100g

Mocarelos sūris - 125g (1 galva)

Džiugo sūris - 125g

Lazdyno riešutai - 80g

Kiaušinis - 1vnt

Citrina - pusė

Petražolės

Druska

Pipirai

Aliejus skrudinimui


Visu pirma pasiruošiu lazdyno riešutus. Orkaitę įkaitinu iki 180 laipsnių temperatūros ir kepu lazdyno riešutus apie 10 minučių. Kelias minutes palieku riešutus atvėsti, o tuomet lengvai patrinu juos delnuose, kad nuvalyti luobelę.Į indą dedu riešutus, mocarelą, tarkuotą džiugo sūrį, traškučių likučius ir trinu viską rankiniu blenderiu, kol nebelieka didelių gabaliukų.Į masę įmaišau kiaušinį, pusės citrinos žievelę ir sultis, smulkintas petražoles, nuskaninu druska ir pipirais.Suformuoju korekutus ir kepu įkaitinoje keptuvėje po 2-3 minutes iš abiejų pusių.Tips&Tricks


Lazdyno riešutus galite pakeisti į kitus - migdolus ar graikiškus.


Jei turite fritiūrine, rekomenduoju kroketus kepti joje.0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page